Odense Badgers kampprogram

Vi skal til toppen

Kampprogrammet for i år kan findes for hver afdeling i tabellerne nedenfor.

Senior

+
-
dato
30-04-2022 kl 14.00
Hjemme
Ørestaden spartans
Ude
Odense Badgers
Adresse
Julius Andersens vej 1. 2450 København SV
Resultat
49 - 12 L
dato
14-05-2022 kl 14.00
Hjemme
Odense Badgers
Ude
Amager Demons
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
Resultat
0-6 L
dato
21-05-2022 kl 14.00
Hjemme
Frederikssund Oaks
Ude
Odense Badgers
Adresse
Kornvænget 4. 3600 Frederikssund
Resultat
dato
11-06-2022 kl 14.00
Hjemme
Odense Badgers
Ude
Herlev Rebels
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
Resultat
dato
14-08-2022 kl 14.00
Hjemme
Odense Badgers
Ude
Aarhus Tigers
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
Resultat
dato
27-08-2022 kl 14.00
Hjemme
Holstebro Dragons
Ude
Odense Badgers
Adresse
Mozartsvej 5. 7500 Holstebro
Resultat
dato
03-09-2022 kl 14.00
Hjemme
Odense Badgers
Ude
Kronborg Knights
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
Resultat

Junior U19

+
-
dato
01-05-2022 kl 14.00
Hjemme
Admirals/Badgers
Ude
BGI Wolves
Adresse
Nyborgvej 70. 5700 Nyborg
Resultat
dato
14-05-2022 kl 14.00
Hjemme
Admirals/Badgers
Ude
Aab 89ers
Adresse
Nyborgvej 70. 5700 Nyborg
Resultat
dato
04-06-2022 kl 10.00
Hjemme
Esbjerg Hurricanes
Ude
Admirals/Badgers
Adresse
Lykkegårdsvej 11. 6700 Esbjerg
Resultat
dato
12-06-2022 kl 14.00
Hjemme
Aarhus Tigers
Ude
Admirals/Badgers
Adresse
Engelundsvej 11. 8260 Viby J
Resultat

Junior U16

+
-
dato
23-04-2022 kl 10.00
Hjemme
Søllerød Golddiggers
Ude
Odense Badgers
Adresse
Egebækvej 118. 2850 Nærum
Resultat
dato
01-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Næstved Vikings
Ude
Odense Badgers
Adresse
Herlufholms Allé 233. 4700 Næstved
Resultat
dato
15-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Odense Badgers
Ude
Odense Badgers
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
Resultat
dato
24-09-2022 kl 10.00
Hjemme
Esbjerg Hurricanes
Ude
Esbjerg Hurricanes
Adresse
Lykkegårdsvej 11. 6700 Esbjerg
Resultat

U10/12/14

+
-
dato
08-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Odense Badgers
Adresse
Falen 95. 5000 Odense C
dato
14-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Herlev Rebels
Adresse
Dildhaven 40. 2730 Herlev
dato
28-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Aarhus Tigers
Adresse
Engelundsvej 11. 8260 Viby J
dato
11-06-2022 kl 10.00
Hjemme
Holstebro Dragons
Adresse
Mozartsvej 5. 7500 Holstebro
dato
19-06-2022 kl 10.00
Hjemme
Triangle Razorbacks
Adresse
Helligkildevej 2. 7100 Vejle
dato
21-08-2022 kl 10.00
Hjemme
Aab 89ers
Adresse
Hornevej 2. 9200 Aalborg Sv
dato
27-08-2022 kl 10.00
Hjemme
Avedøre NFA Monarchs
Adresse
Blytækkerporten 2. 2650 Hvidovre
dato
03-09-2022 kl 10.00
Hjemme
Holstebro Dragons
Adresse
Mozartsvej 5. 7500 Holstebro
dato
24-09-2022 kl 10.00
Hjemme
Esbjerg Hurricanes
Adresse
Lykkegårdsvej 11. 6700 Esbjerg
dato
01-10-2022 kl 10.00
Hjemme
Aarhus Tigers
Adresse
Engelundsvej 11. 8260 Viby J

Flag

+
-
dato
21-05-2022 kl 10.00
Hjemme
Odense Badgers
dato
18-06-2022 kl 10.00
Hjemme
Copenhagen Towers
dato
26-06-2022 kl 10.00
Hjemme
Copenhagen Towers
dato
14-08-2022 kl 10.00
Hjemme
Odense Badgers
dato
21-08-2022 kl 10.00
Hjemme
Allerød Armadillos
dato
04-09-2022 kl 10.00
Hjemme
Ukendt